Leden 2011

weird days

30. ledna 2011 v 22:56 Já a mé druhé já
vfdNo tak sem zase po dlohé době napíšu, noo:D To mě dneska děsně potěšilo, něco jako kamarád mi píše ať mu někoho dohodim, když o něj nemám zájem(:D:D:D:D:D:D). A tak říkám, ať si "vybere" z mých přátel na facebooku. Prej tam nic nemam:D:D:D Dobrý no. Jinak můj osobní život je teď vážně divný, lidi, od kterých bych něco čekala se k ničemu nemají, a lidé od kterých nic nečekám, mě překvapí tak, že mi obrátí všechno naruby. No nic... O čem že jsem to chtěla psát?:D Jo už vím. Čtu teď knihu Osvícení od Stephana Kinga a nemůžu se od ní odtrhnout:D Také jsem chtěla napsat o youtube, že jsem takový menší závislák, který je tam schopný trávit třeba i hodiny:D Ne že bych neměla nic jiného na práci, že:D Nejradši se dívám na nějaké ty tutorialky, jako správný fanda do šminek a (z)malová(vá)ní:D No a na vysvědčení, překvapivě mám jen jednu 4ku. Já vím, JEN:D ale měla jsem mít ještě jednu a jaksi nemám. Nevadí mi to:D Další pololetí se už musím snažit. Jo a jinak mám nové vlasy, ale tahle fotka je starší. Takže snad sem pak nějakou přidám. Konkrétně jsem si opět musela změnit ofinu:D

Brigáda, autoškola a další vylomeniny co dělám

21. ledna 2011 v 17:25 Já a mé druhé já
bDruhá brigáda dopadla dobře, ALE!!! Minimálně 3x do týdne 8mi hodinové směny. Není to kamenný obchod , ale stánek a je tam 60Kč/h. Tak na to kašlu. Dnes jsem měla 1. jízdu a musím říct, že dobrý. Už jsem dokonce jezdila i na dvojku:D A příští jízda mě čeká normální provoz. Jo a akorát neumím točit volantem a za 45min mi to chcíplo jen 3x:D:D Tento týden jsem měla nabitý k prasknutí a teď mě čeká ještě oslava, kam se hrozně těším:D Jinak soukromý život stojí za velký ho*no a nejradši bych vraždila. Ve škole mě popadají takové chvíle kdy bych vzala samopal a většinu lidí rozstřílela na kousky. Nedivím se lidem, kteří vlítnou do školy se zbraní a postřílí tam všechny. Jak se o tom psalo v novinách a tak. Dobře, mám tak trochu vražedné sklony a psychicky nejsem asi úplně v pořádku. Ne že bych byla kdovíjaký blázen ale...:D Jinak kamarádka má kluka co má možná mononukleózu, takže jí má možná i ona a snad to nechytnu zase. Už jsem jí totiž měla a děs. A ted opravdu nemám dobrou imunitu s tím, že chodím spát nejdříve ve 12 a za den sním max. 2 sušenky:( A ne, nechci hubnout, jen když se mi něco nedaří tak nemám chuť jíst.

Krásná.cz a vše kolem

17. ledna 2011 v 22:50 Já a mé druhé já
l
Takže jistě jste sylšeli, že je tu nový web www.krasna.cz , která vznikla pod záštitou  TV Novy. Tyto stránky jsou prý novinkou proto, protže tam píší obyčejné dívky z blogů, které byly osloveny. Ty se zapojit můžeš taky, když klikneš na sekci tipy.
Tento web je velice kritizovaný malými dětmi, které si myslí, že VŠECHNY články píší tyto "malé" blogerky. Nebudu se jich nijak zastávat, píší více či méně zajímavé články a krom nellie, wendy a cherrystelly mě ostatní ani moc nezajímají. Ale přehnané mi přijde to, že si všichni myslí, že to píší celé ony, tyto blogerky. A pak se můžeme setkat v komentářích s narážkami, urážkami a kritikou. Chytří lidé se podívají, že blogerky píší jen do sekce BLOGY. A u každého článku, který napíší, je jejich fotka s webem. Když to v úvodu článku neuvidíme tak co? NEpsala to žádná z blogerek, ale normální redakrotka třeba. Cojávimcoakdo tam píše. Tato stránka ted kvůli tomu trpí kritikou. Ale ta kritika je právě ta nejlepší reklama. Jen bych krásná.cz doporučila, aby udělala jakýsi seznam normálních přispěvatelů/ek s věkem, a dávala do do závěru článku.

jak se vyvarovat podivné brigádě

17. ledna 2011 v 22:39 Já a mé druhé já
l
Takže dnes jsem byla na pohovoru. A možná tušíte, proč píši tento článek. Byl to totiž nějspíš jakýsi podvod. Takže kdy zbystřit pozornost?
1. Určitě se mrkněte na jejich webové stránky. Když budou odfláklé a nenaleznete tam žádné informace, není to moc dobře. Moje zkušenost s: www.active.perlot.cz
-nebo také nenajdete již na internetu žádnou zmínku o této firmně krom inzerátů a vlastních stránek
2. Když vyvěšují každý den inzerát a vám řeknou, že nejzazší termín je tehdy a tehdy
3. Dorazíte na místo. A nevypadá to tam moc hezky, nevypadá to zařízeně. Třeba dvůr, ve kterém sídlí více malých firem.
4. Víte, že tohle je rádoby podlední termín pohovorů, ale za dveřmi slyšíte, jak se tam telefonicky domlouvají s někým na dalším pohovoru
5. Rozhodně se ptejte na vše, co není jasné. V mém případě: kde berou zákazníky, když nemají žádnou reklamu.
6. Když vám řeknou, že se platí školení, nebo cokoli jiného. V mém případě 3600 za nějaký certifikát
7. Rozhodně na místě neplaťte žádnou částku, a to jen proto, že soouhlasíte, že vás vezmou do dalšího kola, kde není jisté, jestli vás doopravdy vezmou.
SOUHRN: nic neplatit!!! školení by měla být zadarmo, nebo posléze ztržená z platu!!!
Nemusí to platit u všech brigád:)
Moje zkušenost: poslala jsem životopis na pozici poradce wellness u Václavského náměstí. Pán mi zavolal že se mám dostavit na pohovor. A jelikož mě zajímalo, co je to za firmu, tak jsem si vyhledala www. Ty mě teda nezaujaly, nebylo mi vůbec jasné, kde ty klienty berou. A na celém internetu ani zmínka, jen inzeráty a vlastní stránky. To už mi bylo divné. Avšak dnes jsem měla čas  abyla jsem zvědavá. Přišla jsem na místo. Takový ten klasický dům v centru. Šlo se tam přes dvůr. Asi 10min jsem tam musela čekat, protože nikdo neotevíral. Pak jsme šla dál, bylo to tam takové stísněné, hlavně tam sídlilo hodně firem. A žádné wellness v té budově nebylo! Byla jsem tam já a další dva kluci a nějaký pán nás pozval dál. Kancelář byla vybavená taková jakoby narychlo, nepůsobilo to vůbec dobře. Něco nám tam vykládal půl hodiny. Že jako si nedělají reklamy a tak a blabla. Divné. Pak z něj vylezlo že školení a certifikát se platí a stojí to 3600. A že pak dostaneme ten certifikát. DIVNÉ! V průběhu klepala nějaká slečna že de na pohovor a on jí celkem slušně vyfakoval že má přijít jindy a že se má chodit včas...nechápu. Taky mi vibroval mobil, trapné. VYPÍNAT!!!:( A na konci se ptal, jestli se nám to líbí a jsme ochotni postoupit do druhého kola s tím, že si pak zavoláme na výsledky. Já jsem kývla, říkala jsem si, že nic neztratím. Jeden kluk řekl, že má otázku(kde se berou ti klienti, a pak také odmítl) Druhý kluk odmítl hned. Mě dal na vyplnění papír. Ptala jsem se, jestli je to závazné, protože jsem silně váhala. A on hned že to musím myslet vážně, blabla. Psychický nátlak a manipulace. Stále jsem si říkala, že zato nic nedám. A že stejně odmítnu, nebudu platit přeci 3600. ALE!!! Na konci papíru bylo: částka k uhrazení. Ptala jsem se, co to jako je. Prý že musím zaplatit ted hned 300. Jako za co? Za to, že se budu účastnit 2 kola, kde mě ani nemusí vzít? Ani náhodou! A odešla jsem. Brigáda je stále aktuální a můj názor je, že to je jen past na blbé studenty, ze kterých chtějí vylákat peníze. Že vlastně ani žádná firma neexistuje, jen podivné stránky a jakási ubohá kancelář.
Jednalo se o firmu ACTIVE, www.active.perlot.cz a inzerát: http://www.hledampraci.cz/inzerat.php?job=120886 mají i na jobsu. Tak kdyby náhodou. Naštěstí jsem poslala životopis na výpomoc do obchodu s kosmetikou. Dnes mi zavolala podle ěm velice příjemná paní, ať se dostavím na pohovor, který bude ve více lidech. Moc se těším, a doufám že tu práci dostanu. Je zajímavá a v blízkosti mého bydliště:)

re-write

15. ledna 2011 v 21:50 Já a mé druhé já
No takže co že jsem vlastně z toho fima vytvořila: OMG a diamantík. ten diamant je vlastně pokus č. 2:) a jinak? everything SUCKS!!!!!!!

so, i was in the heaven... with angels. it was very strong experience... so, I´m here right now. and I´m sad...peoples in the world doesn´t love me. they are sou unpolite...hurt me! every day, everywhere. minute to minute, i´m more and more disgusted. I want to go back to the heaven. otherwise I will die...slowly and painfully.

---> I love English...
a
bcv

FIMO

13. ledna 2011 v 21:04 Já a mé druhé já
g
Takže takže takže. Ano, jsem bláznivá a zase mě napadlo zničeho nic, že si pojedu koupit fimo hmotu. Kamarádka jí jednou měla ve škole a tak jsem věděla, co se z toho dá pěkného vyrobit.  A bez toho, aniž bych věděla kde se prodává, jsem si našla net a spojení. Bylo to na zastávce Čakovický kostel, jestli někdo zná. Nejblíž, co jsem mohla najít->45min cesty:D A tak jsem se namalovala(dnes jsem nešla do školy, nepřežila bych to, a ne kvůli testům:( )a vyrazila jsem. Celkem jsem tam nechala 200 Kč, koupila jsem si tři barvy- modrou, malinovou a černou( jedna barva stojí 54 Kč) . K tomu řetízek 1m, poutka a karabinky atd. No a doma jsem se pustila do výroby. Chtěla jsem přívěšky na krk a tak jsem si udělala diamant, LOL, OMG a takovou tu kazetu, jak byla dřív místo CDček. Šoupla to do trouby a nechala to tam cca 30min. Jenže naše trouba je divná takže místo modré barvy byla divně šedivná, místo malinové divně začmoudle červená...No chce to cvik:( :D:D
<----- opět starší fotka:D

Cosi zvaného jako Lady Vanilka

7. ledna 2011 v 21:30 Já a mé druhé já
f
Tak článkem vás bude provázet starší fotka:) Co jinak? Ani nic, jen mi opět jeblo a mám zase nové vlasy, ostříhala jsem si 120kč:( Myslím tím barvu, kterou jsme si nabarvila konečky ofiny. A to proto protože sem si jí prostě MUSELA ostříhat.

K titulku: chtěla bych se nějak vyjádřit k této slečně.
 Jen krátce. Když jsem poprvé viděla její blog, tak jsem si řekla: ano, celkem i hezká holka. Ale taková moc obyčejná. A nějak sem se tím nezabývala. Jenže pak jsem se dozvěděla, co vlastně na blogovém světě její jméno znamená. Všichni jí vychvalují fotky, říkají jak je nádherná atd. Nechápu to, vždyt je to obyčejná 14tiletá holka:D jediné co se mi na ní líbí je pleť, tu má hezkou. Ale celkový dojem: nic moc. Neříkám, že ona si to o sobě myslí, že je krásná, to ne. Ale spíš nechápu ty ostatní co jí to říkají. Podle mě je její blog spíš pro takové ty malé holčičky, které to čtou místo těch dívčích časopisů jako top dívka. Že je pro ně takovým tím vzorem. K jejím videům a článkům: ona si strašně protiřečí. Nevím jesli jedno z těch dvou protiřečných věcí je ironie. Podle mě když už tedy odpovídá na otázky tak by si tu ironii mohla odpustit a nebo na otázky typu: proč jsi tak vypatlaná kráva neodpovídat.

Ocením i Váš názor. A je mi jedno jestli bude jiný než ten můj. Od toho jsou názory, ne?:D

jsem...seriáloholik

6. ledna 2011 v 16:07 Já a mé druhé já

                   v                            Jsem schopná shlénout denně několik sérií seriálů. Mezi moje top patří samozdřejmně Gossip Girl. Ale samozdřejmě s titulkama. zbožňuju jejich hlasy a jsem na ně zvyklá a tak by bylo mou noční můrou se na to koukat v čj. Navíc sleduji hned, jak jsou vytvořené titulky. Vánoční prázdniny byly strašné, co se týče seriálů. Pozastavil jak GG, tak moje oblíbené Cesty domů, kde mám moc ráda tu herečku, teď si nevzpomenu jak se jmenuje ale v seriálu je to Soňa a také Romana-také v seriálu. Moje milováné Přešlapy skončily:((( Hledá se táta a máma už dotočili, to mi taky padlo. Zbožňuju jak tam něco řeší:D No a momentálně jsem dokoukala poslední díl Dva a půl chlapa. Miluju ty jejich hlášky tam:D Takže jak jste pochopili- nemám na co koukat! Neznáte někdo nějaký dobrý seriál? Ale prosím, ne o upírech!!!
A co sledujete vy? 

Ráda bych vzdala hold...

4. ledna 2011 v 1:14
...těmto blogům. Ráda na ně chodím, kvůli různým věcem. Není to žádné vlezdoprdelkovství, prostě bych si jen ráda sesumýrovala blogy, na které ráda chodím a říkám si, proč to házet do oblíbených když se vlastně můžu podělit. A tak sem dávám bloy, na které chodím už delší, nebo kratší dobu. NENÍ TO REKLAMA!!!
1. http://nellie-caddy-dots.blog.cz/ - vypadá mile, má nápady na focení a navíc se nebála porušit nepsané pravidlo že na autorský blog má přispívat pouze autorka blogu. Palec nahoru.
2. http://haus-of-stella.blog.cz/ - je originální, s ničím se nesere (mam v piče). Navíc miluju slovenštinu
3. http://wendy-vill-felton.blog.cz/ - podle mě zajímavá, ambiciózní
4. http://kathe.blog.cz/ - má skvělé tutorialy, navíc se nádherně líčí
5. http://ladymarsi.blog.cz/ - užitečné články
6. http://something-to-love.blog.cz/ -má talent na focení, opravdu krásné fotky přírody atd
7. http://pornstar-diamond.blog.cz/ - zajímavě podává to, jak žije, co dělá. Má krásného pejska:)
8. http://fucking-pr1ncess.blog.cz/ - "seznámila" mně s úžasnou kapelou, o které psala na blogu
9. http://ecaa.blog.cz/ - strašně sympatická, umí úúúžasné retuše a líbí se mi její design
10. http://l-nicole.blog.cz/ - zaujal mě její článek o makeupu
11. http://amor-telenovely.blog.cz/ - na první pohled mě zaujal její aktuální design
UPLOAD 10.2
12. http://mary-ane.blog.cz -věděla jsem, že má dlouho blog, ale nějak sem zapoměla. Pak jsme na sebe náhodou narazily. Má úžasný blog, který opravdu není o tom, co si napatlat na xicht atd. Myslím, že po té autorských blogů je to super změna:)
13. www.dorablee.blog.cz Zajímavě popsaný Hynkův život
14. http://cruellalole.blogspot.com/ -vždycky mě dostane svými články
 15. www.sandraleopardova.blogspot.com tohle je opravdu profesionální blog o módě jedné dívky, která z neznámého blogu a neznámé dívky udělala díky blogu něco velkého.

16. www.terez-holikova.blog.cz má ohromný vkus, je milá a sympatická
  
Další...
www.scene-best-style.blog.cz -škoda že teď tam dává videa, které nikoho moc "neberou"

Nové vlasy

3. ledna 2011 v 23:37 Já a mé druhé já
l
Tak jsem se zase zbláznila a okamžitě jsem letěla do drogérky. Stihla jsem to jen tak tak, v cukuletu jsem si vybrala barvu černou a blond a když jsem vybírala make-up(Rimmel, v pumpičce) tak už mě prodavačka oznamovala že zavírají. No a tak po příchodu domů jsem se dvě hodiny barvila. Nejdřív blond, pak černou, konečky ofiny...udělala sem chybu že jsem si to i na jednom místě černě podbarvila-to mám z dřívějška, jen jsem to dobarvila. No nevadí,
<---výsledek je tady
omlouvám se za kvalitu, bylo to vyfocené narychlo a nejsem vůbec namalovaná:D

Jinak se mám úplně nanic, půl hodiny jsem probrečela... občas si říkám proč nejsem s někým, kdo mě bude mít ráda takovou jaká jsem... Ale je to tak těžký...

Málem bych zapoměla: ještě můj pokus o něco(líčení):D
p

Nový rok=deprese..?

1. ledna 2011 v 17:53
Jo takže Silvestra jsem si užila, všehno okej jenže ted je nový rok a já nějak zjišťuji že se není na co těšit. Leda tak škola, škola a škola... prostě šílená deprese..takže šťastnej novej rok alespoň pro některé. Chtěla jsem toho napsat spousty ale nějak to nejde... Prostě mám pocit že všechno skončilo, nemám se na co těšit... The end.
P.S.:nesnáším svoje OČI!!!
A pár fotek... 1.-nové boty a kalhoty(obojí GATE)
další-veselejší
další-depresivní
b

c

d

e

f

g
Furt to samý ale I don´t care!!!
Viva la two and hal men...again