Únor 2011

Kletba, která se nepromíjí

28. února 2011 v 20:09 Já a mé druhé já
Ne, nebudu mluvit o Harrym Potterovi. Tak jsem se vrátila.
Věc, co mě potěšila: nebylo to tam tak hrozné, po 12ti letech jsem lyžovala celkem obstajně, první nasednutí na kotvu bylo katastrofální, vlastně jsem nasedla až napotřetí. Sice jsem nejezdila zase tak rychle ale co. Štvaly mě davy lidí uprostřed sjezdovek. Spadla sem tak 10x. Poslední den ani jednou:D Počasí bylo úžasné, s těmi pár zásuvkami jsem se poprala a ty pokoje nebyly tak hrozné. Těšila jsem se domů, ale pak jsem zjistila že my ti moje holky chybí.
Věc co mě nasrala:Chování některých lidí, resp. mého přítele aj. Celkem jsem si užila no. Taky jsem si rozbila nějak foťák, takže se omlouvám za kvalitu fotky mé osoby. Jo a taky jsem musela opilá běhat kolečka kolem chaty. No aspoň jsem pak hodně rychle usnula.

A proč kletba která se nepromíjí? Udělala jsem jednu věc, kterou by mi jistý člověk nikdy neodpustil...A já ani nemám pocit viny. Po "akci" jsem se cítila šťastná a byla jsem veselá. Ano, trošku jsem se cítila vinná, ale... Nevím...Asi bych potřebovala už změnu. Dva roky přecijen nejsou málo...

Moje dilema století

19. února 2011 v 22:18 Já a mé druhé já
vf
No tohle je opravdu... Jsem z těch hor tak vydeptaná. Celkem se vším všudy na ně byly náklady 11000...super no. A ted nevím, jestli si brát notebook. Znamenalo by to obrovskou tašku,možnost že mi ho někdo ukradne, že tam nebude wifi... A když ho venezmu tak mužu jet s malým kufrem...Opravdu nevím, jestli ho má cenu brát někam, kde jsou 3 zásuvky...

Mám, nebo nemám:D

Lyže, běžky a jiné blbosti

18. února 2011 v 14:54 Já a mé druhé já
fl
Tak konečně sem dávám fotky těch umělých řas, ale je to focené opravdu hrozně narychlo.
No, takže ano, jedu na lyžák. Vůbec se mi tam nechce. To bude pro mě ráj, pro mě, která si na něco pořád stěžuje. To mě zas budou okřikovat a říkat: jé ty si pesimistická, ježiš, tobě se furt něco nelíbí, omg, ty máš se všim problém. No a co?! Já taková prostě jsem a budu. Podle našeho váženého pana třídního jedeme na nejlepší místo na lyžování. A ne, nejsou to Alpy, ani nic takového luxusního. Ono nej místo se jmenuje Horní Mísečky. Konkrétně chata Hořec. Celkem dobré jméno. Připomíná my slovo hořet, protože tam nejsou zásuvky a když, tak na chodbě nebo spol. místnosti. Jo a sníh padá za okna, profukuje tam vítr a je to tam strašně sociální. Koupelny a záchody děs...Ani ty prodlužovačky si tam vzít nemůžeme. Protože by to vyhořelo. A co já si počnu bez zásuvky? Kde mam jako nabíjet mobil? To ho mám někde na chodbě nechat? Nebo tam mam u něj 4 hodiny sedět? A můj ipod? A co můj notebook!! Vůbec nevím, kdeflsi budu žehlit vlasy a jak bude   probíhat  mé líčeníAle chato, třes se. Já si tam vlasy prostě žehlit budu a malovat taky, nedopustím, abych tam vypadala jako blbec. Moje heslo: Budu vypadat k světu, ať to stojí, co to stojí. Pro krásu se trpí, že.

A co vy, kam jezdíte na hory?
Zdá se vám, že jsem rozmazlená, že si stěžuji, že tam není zásuvka?
Na vaší chatě zásuvky také nebyly, takže je to standart?
lll

Fake lashes

16. února 2011 v 21:00 Já a mé druhé já
fdb
No fotku nemám, protože si ty řasy nandávám asi tak 10 minut a dalších 20 se maluju a žehlím vlasy:D No a pak logicky ty řasy vydotit vůbec nestíhám. Jsem ráda že si rychle přeláknu vlasy a vypadnu směr zastávka:D

Umělé řasy jsou fakt dobré, krásně pak vynikne celkové líčení. Dají se koupit i trsy, ale to je asi složitější nalepovat. Já jsem ještě takový "řasový" barbar, takže si to lepidlo dávám rovnou na oko a pak řasy přilepím. Včera mě to dost tlačilo a trochu se odlepoval konec ve vnitřním koutku. Dnes jsem to přilepila ale opravdu důkladně. A tlačilo to o dost míň. Ale prý jsme měla zarudlé oči. Tak já nevím:D A jelikož si dávám tmavé stíny, ty řasy nejsou zas tolik vidět. Takže mě strašně potěšilo, když mi někdo řekl, že mám hezky udělané řasy. No jo! Ale umělé, řekla jsem:D Doufám, že z umělých řas se mi nevytvoří závislost jako na žehličce. Protože to by bylo špatné, kdybych se bez umělých řas cítila špatně. Stejně tak to mám se žehličkou. Každé ráno se moje milá iontová činí:D

Malá perlička na závěr-hořické trubičky BEZ kakaové náplně. No stane se.
hořické trubičky


Zkusili jste někdy umělé řasy?                                                                             
Nosili by
jste to každý den?
Jak dlouho vám trvá nalepení?

Vždycky se najde nějaký debil, který...

15. února 2011 v 22:42 Já a mé druhé já
gg
...Vás nasere. Žádný kolektiv není bez chybičky. Prostě vždycky se najde někdo, kdo vás vytočí. Tohle se mi stává pořád. Měla jsem autoškolu, a jedni blbci od nás ze třídy prostě MUSELI počkat na to, jak se rozjedu. Take tam neváhali stát 3 minuty než se rozjedu. Nemohla sem jim nic říct, před instruktorem se to jaksi nehodí. Určitě se mi smáli a tak. Přitom moc dobře věděli, že asi moc klidná nebudu, když se schválně koukají. No a mezi nimi můj bývalý,. Bezva... A já, jakmile něco zvorám, tak se pak voře všechno. Takže celá jízda hrůza. Takže DĚKUJI za ohleduplnost, hoši. Jak malý, fakt. Autíčko do jedný ruky, lízátko do druhý. Případně jejich... No však oni si poradí.
No a vy? Máte nějaký kolektiv, kde to takhle není? Kde vycházíte dobře s každým?

Panikařím, aneb zachovejte paniku

12. února 2011 v 18:14 Já a mé druhé já
csac
Myslím, že fotka k tomuto článku je výstižná. A nebo není důvod k PANICE? A jakéže?
Položila jsem sama sobě otázku: Není příliš nebezpečné se vystavovat takhle na blogu? Zveřejňovat informace? Zveřejňovat fotky? Ukazovat na nich třeba i svůj majetek? Nemám napsat rovnou celou svou adresu? Přijde mi to podobné jako facebook. A jak sem na tohle přišla? Někteří zveřejňují své dost citlivé informace. Třeba z jakého města pochází, kam chodí a chodili na školu atd. Co když je nějaký úchylák přepadne, když se na blogu doví, že si jdete zrovna koupit něco na sebe a v předchozím článku řeknete, že váše oblíbené nákupní centrum je třeba Olympie v Olomouci? Nebo nějaký bloový fanatik vám bude chtít dát napřesdržku? Napadlo vás tohle někdy? Co je v pořádku, a co už ne? Bojíte se něčeho? A nebo jsem jen paranoidní a mám se uklidnit?:D

Valentýn???

11. února 2011 v 23:14
e

Ježiš, všechno je to nějak černobílý:D Tak tady je ta moje kazetka, z předchozího článku.

Valentýn je pro mě den, jako každý jiný. Je fajn, že nějaký sv. Valentýn někde něco udělal ve prospěch lidstva. Ale ted se z toho stala komerce. Vlastně zneužívají šťastné páry, aby utratili peníze. Já žádný valentýnský dárek nemám. Jsem zastánce toho názoru, že láska by se měla projevovat každý den, nejen v tento. Dárek samozdřejmě potěší. Třeba kamarádka koupila svému klukovi "dáreček" za 700. To mi přijde takové přehnané. Ano, je to věc, co koupila, roztomilá. Ale já jsem spíš praktická a kladla bych si otázky: co s tím bude dělat? Kam to dá? A tak dále.

Druhý pohled na věc: nezadaní akorát trpí tím, jak si všichni dávají dárky a dostávají valentýnky(to snad jen na nižších stupních, ne?:D) V ten den si musí přijít strašně osamělí. Ale třeba se odváží, když bude ten Valentýn, někoho oslovit. Já jsem nikdy Valentýnku nedostala a jestli jsem dostala něco od

přítele, to nevím. Možná kytičku... No a teď? Největšíw
dárekbude, když ho v to pondělí budu moci obejmout.


S Valentýnem se mi pojí jeden příběh. Byla jsem u babičky a dědy. Mají tam ježka v kleci a děda mi slíbil, že když ho vyndám, dostanu 100kč (byla jsem malá, tehdy mi to stačilo:D:D). No a tak jsem se snažila a snažila, a ono to nešlo a nešlo. Jenže! Zjistila jsem, že se klec dá rozebrat. A ježek byl velku a já dostala 100kč. Myslela jsem si, že za toho ježka, ale babička taky dostala nějaké peníze. Prý když je ten Valentýn...Byla jsem zklamaná. Takovánámaha a on Valentýn...D

A co vy, jak slavíte Valentýn, popřípadě co kupujete, jaký na ten den máte názor...?

Originální způsob, jak si zvýšit návštěvnost

10. února 2011 v 20:59 Já a mé druhé já
A BERTE TO S NADHLEDEM!!!:D
Tak tenhle článek mě napadl ve vaně, kde mě napadá spousta věcí. Všichni jistě víme, jak se taková návštěvnost zvyšuje.

-> Pravidelnými články, které jsou o něčem, ne o ničem, krásný a přehledný design atd. To všichni znají.

->Další způsob je, že budete psát reklamy. To nedoporučuji, každého to otráví a pak už opravdu nebude chuť se na váš blog dívat. Copak vy byjste byli rádi, kdyby se k vašemu článku objevilo 20 komentářů a všechny by hlásaly: Mrkneš prosím na můj blog? Necháš mi koment? Jukni se! Poradíš mi co zlepšit? NEE!

->Další způsob: skamarádit se s nějakou oblíbenou blogerkou. (nejsem konkrétní, myslím že přátelství na blogu je většinou nezištné).

->Nebo psát milé komentáře a reagovat na články. -Ale neříkám, že to tak musí být, já komentáře píšu třeba proto, protože se mi ta fotka líbí. Já nepotřebuji "vysokou návštěvku". Proto ten blog nemám.

A teď k tomu oriinálnímu způsobu. Psát komentáře, ale NEGATIVNÍ. A nebo nějaké, které mohou vyjadřovat váš odlišný názor na věc. Proč? Každý si řekne: ježiš, co je tohle za drzou holku? Nebo: Jak může pomlouvat tuhle fotku? A výsledek: podívají se na váš blog, co jste vlasně zač, že si toto dovolujete, jak vypadáte vy, když máte tu drzost pomlouvat fotky. No, nejsem tak odvážná, abych to zkusila.
Však ne nadarmo platí-špatná reklama, taky reklama.

Oblíbené blogy?

10. února 2011 v 13:11 Já a mé druhé já
hfhStrašně ráda bych zveřejnila oblíbené blogy nejen ve článku, ale také na blogu v menu. Tak a teď ještě přijít na to, JAK.
UPLOAD-A jsou tam!!! Jsem pyšná:D Kdyby něco tak odkaz http://agresiv-violence.blog.cz/1101/rada-bych-vzdala-hold obsahuje všechny oblíbené blogy i s mým komentářem:)

The kids are allright

7. února 2011 v 22:16 Já a mé druhé já
vrJsem přejedená, přebublinkovaná, ale hlavně šťastná(oslava 2. výročí, byla jsem pozvána do pizzérky a dostala přenádhernou kytinku, DĚKUJI). Zatím... vím že se zase něco posere. Respektive-já to poseru. Ale budu se snažit. Ať příští rok zažívám ty samé pocity jako dnes:)

Jinak máme jarňáky, potřebovala bych sehnat nějaké boty na hory...vůbec nevím kde. Z aukra jsem si objednala úžasné přívěšky: Hello Kitty,Myšku se sýrem a medvídka, všechno z tibetského stříbra. Máma se strašně rozčilovala, že jsem dostala spoustu penez na vánoce a už nic nemám, a že nesmím utrácet a blablabla. škoda že to celé stojí 50kč...z toho 40za poštové...achjo:D Jo a opět jsem dostala nápad být "stylová" a vyrobila jsem si z fima netopýrka a hlavu mickey mouse-takový to obyč černý s ušima. Ale tím to nekounčilo. Kdovíproč jsem si řekla, že nosit LP kazetu na krku je strašně super. No a tak jsem našla jednu, od Chaozzu. Ale byla moc veliká. A tak jsem litovala, že jsem si nějakou nekoupila v Céáčku, když jsme je tam viděla. Ale pak se stalo něco zvláštního. Hlavou se mi mihl takový obraz takové mini kazetky. Uvěřila jsem, že tu je někde doma. Tak jsem se jí vydala hledat. Když už jsem ztratila naději, objevila jsem ji v baru!!! Já jsme byla tak šťastná! Takle stylový nikdo není! Není to velká kazeta-trapné,velké,fuj. A není to kazeta falešná. Tahle je opravdu maličká a pravá, z Japonska. Je o trochu větší než krabička zápalek. Musím jí sem vyfotit. Je úžasná. No a ted na co jí pověsit...Musí být na dlouhém řetízku, to je jasné. Ale já takový nemám. Došlo mi, že když jsme kupovali FIMO, koupila jsem si řetízky dva. A sestra jeden dlouhý. No samozdřejmě mi ho nechtěla dát, že prý to má na nějaký přívěšek..Neměla na tom ani ty komponenty! A tak jí ho ukradu. Nejspíš zítra.

Taky máte nějaký originální přívěšek? Jaký?

...TWO YeaRS, thank YOU

7. února 2011 v 0:05 Já a mé druhé já
rrrrrr
Čehože dva roky? O svém soukromém životě toho moc nezveřejňuji, nedělám si iluze, že by to někoho zajímalo a také proto, že jsem v celkem prekérní situaci. Takže tohle by neměl číst nikdo, kdo mě zná:D
Takže...slavíme již druhé (s menší pauzou, ale kvuly tý pí*če to nebudu posouvat né) výročí, já a můj milý. Nevím, jak dlouhé vztahy za sebou máte, ale já bych neměnila. Nemohla bych mít týdenný vztahy, kdy vlastně se nemáte ani pořádně rádi a tak-to je můj názor. každý měsíc mít jiného kluka by nebylo pro mě ono. Zjistila jsem, že i když je kluk hezkej, tak v jisté době zjistím, že to až tak horké není. Nevím...Nedovedu si představit ani to, že bych nikoho neměla. Ale někdo to bere pozitivně. Mám kamarády, kteří ještě holku pořádně neměli. A já je vůbec neodsuzuju. Ok, možná bych se necejtila uplně super mezi vrstevníkama ale chápu, že prostě neni okej skočit po té první, co mu dá. Je lepší si počkat na tu pravou. Jo zní to jako klišé, ale někdo prostě je dost vybíravej a tak. Snažím se jim radi a tak, ale já moc nemám co. Já sem nikdy vživotě nikoho nesbalila. Dobře...jednou...ale to se nedá asi brát jako balící věta. Byla to tato: co takhle přátelskou výpomoc?No a nedopadlo to moc dobře, teda okej, vznikl z toho vztah ale..No prostě dost keců.
Vždycky mě zajímalo, jak se nějaký pár seznámil, jak jsou dlouho spolu a tak. Takže jesti chcete, můžete se pochlubit do komentářů, jestli máte zkušenosti s dlouhými/krátkými vztahy a tak:) Budu moc ráda:)

Krásná.cz se "pochlapila"

5. února 2011 v 21:02 Já a mé druhé já
bgf
...A to doslova. Do svého týmu přibrali i mužskou část populace, jak jste si asi mohli všimnout. Podle mého je největší trefou do řerného Hynek Dorablee (www.dorablee.blog.cz ), můj oblíbenec. Píše o svém životě, který dost zajímavě podává a jeho články mě prostě baví. Jsem ráda za tenhle "boom" toho webu. Protože 100x lepší je číst něco od kluků, než nějaký blábol od LadyVanilky, které je 14 let a popravdě, její článek jak si najít kamarádku mě nijak neoslovil. Myslím, že když někdo chce, kamaráda si najde. Děsím se doby, kdy na krásná.cz budou psát 11tileté holčinky, kterak se stát scene girl. Takže i kdyby nějaký z kluků do článku napsal spousta teček, vykřičníků, otazníků a na konec P.S.:jak se máte, bylo by to lepší než některé rádoby články od těch holek. Nechci říkat, že je nemám ráda všechny. Ale jediné které uznávám jsou:CherryStella,Wendy a Neliie. Ostatních články jsem četla také ale nijak zvlášť mě nezaujaly. Dále jsem "zkoukla" Dancerboye. Psal něco o nakupování, s čímž jsem naprosto souhlasila. Kluci mají opravdu menší výběr oblečení. Zdál se mi jako ambiciózní mladý kluk, který dělá choreografii a tancuje. Obdiv! (www.dancerboy.blog.cz) Další jsem moc "proklepnout" nestačila, ale myslím, že to zvládnete sami.

A co na to říkáte vy? taky by jste zrušili pár blogerek píšící ne zrovna super věci a nahradili je dalšíma klukama? A nebo naopak chcete další 13ti leté blogerky?

If you wanna be my lover...

4. února 2011 v 22:38 Já a mé druhé já
bfd
Tak jsem si řekla, že je na čase napsat více o mé osobě. Jaká jsem a tak:D Protože by jste si mohli myslet, že jsem psychopat. Což já teda jsem! Takže, dříve, před lety, jsem byla taková hrozně neoblíbená. Ale celkem vyrovnaná. Jenže jsem vypadala fakt strašně. A tak jsem si řekla že až vstoupím na střední, budu úplně někdo jiný. A vehementně jsem se snažila. Myslím, že jsem uspěla. Nechtěli by jste vidět srovnání PŘED a PO:D No a příchodem na střední se ze mě stal někdo úplně jiný, v rámci možností jsem si i celkem věřila a nemyslela jsem si, že jsem úplně hnusná. Protože předtím jsem byla úplně šedá myška, nevýrazná. Ale pak jsem objevila jeden takový STYL. Hrozně se mi zalíbil a díky tomu jsem ve škole začala být docela výrazná. Aspoň mi to tedy lidi říkají. Nebojím se říct svůj názor a jsem hrozná svině. Přirovnala bych se k BLAIR WALDORF. Snažím se se všema manipulovat a dostat to, co chci já. Obvykle to nevede přes "dobrou" cestu. A když nedostanu to, co chci, tak se umím pěkně vztekat. Dokážu probrečet noc, ale i vyložene prořvat hodinu. Poslouchám SCREAMO, no a jednou se mi povedlo zascreamovat do telefonu. Jestli tenhle hudební styl znáte-scream=řev...no prostě takový ty hrdelní skřeky, tak asi víte jak ten druhý na konci drátu musel mít telefon daleko od ucha. Často jsem úplně nepříčetná, nevím co dělám, říkám. Teda když mě někdo nasere. Úplně se mi zatmí před očima. Bývám často nervozní<BlackDevillky mi pomáhaj...haha leda do hrobu> Prostě si přijdu nevyrovnaná. Skoro případ pro psychologa. Dovedu se naštvat kvůli každé kravině. Můj osobní/intimní život tady vyprávět nebudu, ale bylo to peklo, obzvlášť jedno období. Momentálně je všechno v klidu a jsem šťastná. No a co mě dělá šťastnou? MŮJ, když přijdu domů a je tam jídlo, když si stáhnu písničky... Moje úchylky? Vlasy, rozhodně. U kluků černý vlasy a patka. A u mě? Dost často si stříhám ofinu. Co dál? Skoro každý den po škole chodíme na šíleně dobrou pizzu(prodávají jí po čtvrtkách za 25Kč. Jinak moc nejím. Když mám stres tak vůbec. A ten mám často. A tak jsem šíleně vyhublá a podle jednoho ___ mám prej nechutný kolena a sem hnusně vyhublá no. Tak asi tak. Když už jím(myslím pořádně) tak to je buď pizza,smažák,palačinky,sladká jídla a někdy i řízek(jen od mámy) A taky často navštěvuju takový ty sračky jako KFC a MC´DONALD. Jo a k té škole:D Nejsem tam vůbec oblíbená a všichni mě nesnáší. Možná je to mým chováním. Nevím jak holky ze třídy, ale z jinejch tříd mě fakt nenávidí, kvůli jisté záležitosti. Donedávna jsem měla i takový...případ ve třídě...bejvalej no...ale to sem srovnala, ne zrovna férově, ale jo:D Takže prostě když jdeme po chodbě tak se vysmíváme, schválně nahlas říkáme poznámky...Ne tak sorry ale když si holka s nohama jak sloupy, tlustýma, vezme uplý kalhoty??? No a nejvíc nesnášim ty kravky co se každou přestávku musej upravovat na záchodech u zrcadla. Chudinky:D No a nejvíc nesnáším jednu pi*u, kuly jedný okolnosti a taky proto, protože se snaží bejt jako já. Za ty černý stíny, který jsem mimochodem začala nosit před 2a půl rokem, bych jí nejradši rozmazala po xichtě. <NA MĚ PROSTĚ NEMÁŠ V NIČEM:D:D:D všechno jsem ti vzala a ty si mužeš nasrat ledatak, haha:D> Jo a zapoměla jsem zmínit, že většinu lidí strašně nesnášim, nejradši bych si vzala nějakou zbran a byli by mrtvý. Jo a nasrat mě taky dokáže, když si v klidu sednu do MHD a v mé blízkosti, nebo rovnou vedle mě se posadí někdo kdo smrdí, nebo posmrkává. Mě normálně chytá amok. Mít něco po ruce tak za sebe neručim. Nedávno se vedle mě posadila nějaká šíleně straá paní no a to už jsem byla otrávená. Měla jsem puštěnou písničku na mém Ipodíku, nejvíc nahlas a ještě byla hlasitá. Jen sem čekala jestli něco neřekne. No a přeplo se mi to na potišší a já zjistila, že v pravidelné rytmu posmrkává. Byla jsem z toho šílená. Za trest jsem si tam pustila tu nejhlasitější, nejscreamovější písničku a v duchu si přála, ať mi řekne ať to ztiším. A já jí budu moci pak s radostí oznámit, že to mám nahlas proto, abych neslišela to její "pfrrrrr"...."frpprrrr"!!! No takže, neočekávám, že si to někdo přečte. Možná i proto jsem se moc nedržela "osnovy" a psala páté přes deváté. Takže souhrn: Jsem strašně pesimistická. řeklo mi to už milion lidí. A nebo taky negativní. Jo to jsem. Chovám se úplně strašně, arogantně, vyhledávám konflikty, všichni mě nesnáší...Ale víte co?
 !!!!HATERS MAKE ME FAMOUS!!!!

iTunes

1. února 2011 v 18:50 Já a mé druhé já
tak včera jsem si celý večer stahovala písničky do iTunes:D mezi moje nejnovější a také nejoblíběnější se řadí tyto:z mých oblíbených kapel:)