Červenec 2011

Fashion blogy

31. července 2011 v 14:47 Já a mé druhé já
Takže...Jsou dnes velice oblíbené, většinou tam jsou fotky outfitů atd. Nebudu dál vysvětlovat, je to zbytečné. Mezi nejlepší české blogy patří ten Sandry Leopardové, ale znáte také ty další? Které taky chodí do showroomů HáEmka atd? Jeden z nich je www.diamondandunicorn.blogspot.com . Tato dívka fotila i pro květnovou Elle. Další z nich: www.terunyblog.blogspotcom, www.agnesandluke.blogspot.com www.jollburrfashion.blogspot.com ... Některé uvidíte i na Fashionsession - www.fashionsession.tv a nebo se můžete se Sandrou podívat do ulic a podívat se, jak chodí lidé oblečení. Zastavovali celkem zajímavě oblečené lidi. Tak se na bloky mrněte a uvidíte, že nad nimi strávíte celkem dost času. Myslím, že pro toto počasí je to jako stvořené.

Btw.: některé blogy jsem znala, některé jsem se dozvěděla pomocí květnové Elle, kde právě Pauline fotila. Tak další znám přes její blog.

Jinak, nepatřím k těm, co měsíc co měsíc čekají nedočkavě na novou Elle, mě to přídou zbytečně vyhozené peníze. K těmto časopisům se dostávám díky mé briádě. Je hezké se inspirovat tou módou tam ale ty kousky oblečení jsou tak hrozně drahé že si je těžko koupím. Takže všem, kteří jsou na tom podobně jako já, nezbyde nic jiného, než se inspirovat a nakupovat podobné věci v trochu levnějších obchodech:D Protože přecijen, Dolce Gabbana, Tommy Hilfiger, Hermés (vím že se to píše s francouzským é, ale nechce se mi ho hledat) nebo Dior, jsou drahé značky.

Můj double ring a ostatní

24. července 2011 v 18:58 Já a mé druhé já
Takže dnes jsem byla na skok po Harrym Potterovi (na kterého jsem bohužel nešla s jednou osobou, se kterou sem měla jít, protože s tou osobou je už konec...ale i tak to bylo fajn) v GATU. Ten double ring byl za 58Kč ihned můj:D Dál jsem viděla úžasné floral kraťásky za 98Kč no a tak hádejte...opět moje. Zlatá kabelka je asi o týden starší, koupena v CéÁčku za 200Kč. No myslím, že jsem pořídila dobře. Akorát nevím, co k těm kraťáskům nosit. Jestli vlastníte podobné, byla bych ráda za nějaké tipy. Děkuju:)
Btw to nahrávání obrázků je děsný!!!

Double rings

6. července 2011 v 22:37 Já a mé druhé já
Když zadáte slova Double rings na Seznam, vyjedou Vám věci...no zkuste to sami:D Ale já mám na mysli dvojité prsteny. Dloooouho dlouho jsem hledala,kdy by je tak mohli mít. Až jsem narazila na nový obchod, jménem Claire´s. Mají tam úžasné náušnice- cupcakes, jahůdky atd., scene sukně, hello kitty věci, korálky, náramky a... Double rings. Dále zajímavé obří prsteny atd. Taky kabelky...Zkrátka úžasný obchod a já už vím, kde utratit své peníze z brigády...Tedy část.